fbpx

Co to jest JOKERMANIA?

JOKERMANIA to unikalna i opracowana z pasją metoda nauczania, która gwarantuje widoczne postępy w nauce języka angielskiego. Każda lekcja składa się ze świetnie opracowanych zadań i ćwiczeń, które dostosowane są do wieku uczniów i stopnia ich zaawansowania.

p

Nauka przez zabawę!

JOKERMANIA to nie tylko nauka, ale również zabawa! Stopniowe utrudnianie zadań i prowadzenie mini dialogów powoduje, że uczniowie nie tylko szybko przyswajają wiedzę, ale również zaczynają mówić po angielsku z większą pewnością siebie.

  Ścieżka edukacyjna JOKERMANIA

  Dlaczego warto wybrać kurs JOKER?

  p

  Interaktywna Nauka

  Podręczniki wypełnione kolorowymi ilustracjami, interaktywnymi zadaniami i ciekawostkami angażują uczniów i sprawiają, że nauka staje się o wiele przyjemniejsza. 

   

  p

  Wielostronne Dostosowanie

  Materiały są elastyczne oraz dostosowane do różnych sposobów uczenia się. Lektor dostaje możliwość wyboru stylu nauczania i dopasowania go to swoich uczniów.

  p

  Zrozumienie Poprzez Praktykę

   Ćwiczenia i zadania w kursie JOKER pomagają uczniom przenieść zdobyta już wiedze teoretyczną na praktykę, co umożliwia lepsze zrozumienie przyswajanego materiału. 

   

  p

  Rozwijanie Umiejętności Społecznych

  Kurs JOKER nastawiony jest na pracę w zespole. Pomaga rozwijać komunikację i umiejętność rozwiązywania problemów, jednocześnie rozwijając umiejętności społeczne uczniów.

   

  Lektorzy, którzy prowadzą zajęcia według metody JOKERMANIA, otrzymują instrukcje, dzięki którym są w stanie w pełni zaangażować swoich uczniów i zachęcić do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

   

  Dołączcie wraz ze swoim dzieckiem do naszej społeczności edukacyjnej!

  Wspólnie stwórzmy inspirujący świat nauki naszym uczniom!
  Z kursem JOKER nauka stanie się fascynującą podróżą pełną odkryć.

  Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko skutecznie i w miłej atmosferze uczyło się języka angielskiego, zapraszamy do skorzystania z metody JOKERMANIA!

  Daj się zaskoczyć!

  zaskoczeni rodzice patrzą na dziecko które mówi po angielsku

  Zdjęcia i teksty autorstwa www.jokermania.pl